XV plebiscyt na najpopularniejszych sportowców, działaczy i trenerów

45 kandydatów, reprezentujących 14 dyscyplin sportowych i 30 klubów, ubiega się o miano najpopularniejszego sportowca, trenera i działacza powiatu krośnieńskiego w 2015 roku. Głosowanie trwa do 4 lutego, a laureatów poznamy podczas wielkiego finału 18 lutego w Głowiewnce. Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców, trenerów i działaczy powiatu krośnieńskiego w 2015 roku organizuje redakcja tygodnika "Nowe Podkarpacie" przy współpracy dziesięciu gmin powiatu krośnieńskiego ziemskiego.

Podobnie jak w poprzednich trzech latach, czytelnicy "Nowego Podkarpacia" wybiorą pięciu najpopularniejszych sportowców oraz trenera i działacza. Kapituła plebiscytu nagrodzi trzech najlepszych sportowców oraz - po raz pierwszy - trzech piłkarzy i sportowca niepełnosprawnego. Głosować można za pomocą kuponów drukowanych w „Nowym Podkarpaciu” oraz sms-ów do 4 lutego. źródło: terazkrosno.pl

Victorię Kobylany w plebiscycie reprezentują: Wojciech Florczak i Maciek Sadło. Prosimy o głosy dla ludzi, którzy pomagają klubowi w tak dużym stopniu!

Całość artykułu można przeczytać tutaj: CLIK