Wygrana po zaciętym meczu; Jasiołka 2:3 Victoria

W jakże zmiennej pogodzie przyszło nam się dzisiaj mierzyć z drużyną Jasiołki Szebnie. Mecz o godzinie 13:00 zapowiadał się bardzo emocjonująco, obie drużyny szukały jakże ważnych dla siebie 3 punktów. Victoria do spotkania przystąpiła w osłabieniu, zabrakło kilku ważnych zawodników.

Praktycznie przez całe spotkanie nasza drużyna górowała nas przeciwnikiem, mieliśmy dużo okazji do strzelenia bramki. W 1 połowie wykorzystaliśmy tylko jedną i z gola cieszył się Paweł Mielech. Druga połowa zaczęła się od naszych silniejszych ataków, jednak to przeciwnik zdołał zdobyć gola wyrównującego. Otrząsnęliśmy się i o jakimś czasie zdobyliśmy bramkę na 2:1. W międzyczasie doszło do przepychanek między kibicami na trybunach, co przełożyło się na chwilową przerwę w meczu. Kilka minut po wznowieniu gry zdołaliśmy zdobyć 3 gola i wydawało się, że wszystko jest pod naszą kontrolą (tym bardziej, że pod koniec meczu golkiper gości został ukarany czerwoną kartką) jednak kilka minut przed końcem spotkania Szebnie zdołały zdobyć gola na 3:2 i zaczęły się nerwowe minuty. Zaraz po stracie bramki czerwoną kartką ukarany został Sławek Szydło, którego z pewnością dotknie kara pauzy. Szczęśliwie zdołaliśmy jednak dowieźć wynik do końca.

Ogólnie z przebiegu całego spotkania byliśmy ekipą lepszą i zasłużenie zdobyliśmy 3pkt, dziękujemy drużynie Jasiołki za walkę i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu. My tymczasem szykujemy się do kolejnego spotkania ze Standardem Święcany. Trening w środę i piątek o godzinie 18:00