Wywalczone 3pkt; Victoria 3:1 Standart

Dzisiaj późnym popołudniem rozegraliśmy spotkanie 6 kolejki B-klasy. Naszym rywalem była drużyna Standartu Święcany. Mecz był o tyle ważny, że w kontekście zwycięstwa mogliśmy odskoczyć od drużyn nas goniących.

Mecz od początku wyglądał dość chaotycznie, obie ekipy chciały 'skleić' coś dobrego jednak zazwyczaj na samych zamiarach się kończyło. Oczywiście każda z drużyn miała swoje okazje w I części meczu jednak głównie walka toczyła się w środku pola. Pierwsza część meczu zakończyła się bezbramkowym remisem.

II część meczu zaczęła się od "wejścia smoka" Grześka Solińskiego, który zaraz po wejściu wpakował piłkę do bramki. Rywale nie zdążyli się pozbierać po straconym golu a już po raz drugi musieli wyciągać piłkę z siatki, strzelcem Rafał Wierdak. Spotkanie przez następne 15-20 minut bardzo się uspokoiło. Około 75 minuty Standart zdobywa bramkę kontaktową, jednak kilkanaście minut przed końcowym gwizdkiem sędziego swojego drugiego gola zdobywa Rafał Wierdak, który wykorzystał rzut karny.

Ogólnie z przebiegu całego spotkania byliśmy zespołem lepszym, zasłużenie 3 punkty zostały w Kobylanach. Drużynie ze Święcan dziękujemy za walkę i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Godzina treningów ulega zmianie: trenujemy w środę i piątek o godzinie 17:30!!!

Szczegóły spotkania pod linkiem: KLIK