Zdobyć bezcenne 3 pkt: Victoria - Zamczysko

Już jutro tradycyjnie o godzinie 13:00 rozegramy kolejne spotkanie na swoim terenie. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna z Odrzykonia.

Jak na razie drużyna Zamczyska ma na swoim koncie 2 punkty po remisach 1:1 z drużynami Nieplanki i Dragonu, w 1 kolejce polegli w starciu z Naftą Chorkówką.

Nasi niedzielni rywale w okresie przygotowawczym stracili kilku ważnych dla siebie zawodników i to głównie dlatego idzie im jak na razie dość przeciętnie.

My ze swojej strony musimy jak najszybciej zapomnieć o słabej grze i w konsekwencji porażce z Wisłoką i jak najszybciej wrócić na właściwe tory.

Spotkanie między Victorią a Zamczyskiem już jutro o godzinie 13:00 na boisku w Kobylanach. Zbiórka zawodników godzinę wcześniej.

Zapraszamy wszystkich kibiców!