Pogrom w Brzyskach; Victoria 6:0 Liwocz

Po raz kolejny w odstępie 2 tygodni czekał nas jeden z dalszych wyjazdów w tym sezonie. Gościliśmy na boisku w Brzyskach gdzie mierzyliśmy się z miejscowym Liwoczem.

Mecz od samego początku wyglądał na taki, w którym żadna z drużyn "nogi nie odstawi". Lekką przewagę na samym początku szczególnie w środku pola mieli gospodarze, jednak były to tylko chwile ulotne. My z czasem napieraliśmy coraz bardziej co poskutkowało pierwszą bramką w meczu. Do przerwy wynik 1:0.

Od początku drugiej połowy było widać, że Liwocz z czasem opada coraz bardziej z sił, my dominowaliśmy jeszcze bardziej czego skutkiem był prawdziwy festiwal 5 bramek w drugiej części spotkania. Ciężko w jakikolwiek obiektywny sposób ocenić drugą odsłonę, Liwocz nie miał nic do powiedzenia. Mecz bez historii, pewne i jakże ważne 3 punkty wędrują do Kobylan.

Już w najbliższą niedzielę czeka nas spotkanie z Wisłoką Błażkowa, już teraz wszystkich kibiców zapraszamy. Godziny treningów w tym tygodniu ulegają zmianie - trenujemy o 17:00! Dziękujemy drużynie Liwocza za spotkanie i życzymy powodzenia w sezonie.