Ważne 3 punkty; Victoria 3:1 Dragon

Do pojedynku z Nowym Glinikiem w niedzielne popołudnie przystępowaliśmy w nie najlepszych nastrojach. Tydzień temu przegraliśmy spotkanie derbowe z Naftą Chorkówka i po tym spotkaniu lekko mówiąc wesoło w szatni nie było. Pozbieraliśmy się jednak wewnętrznie i przystąpiliśmy do pojedynku z Dragonem.

To spotkanie można nazwać meczem walki, dużo nieczystych zagrań, w wielu przypadkach nawet niesportowych, wielokrotnie sędzia używał gwizdka. Dragon od początku postawił opór i łatwo z pewnością nie było. Pierwsza bramka padła po zamieszaniu w polu karnym gości i po błędzie obrony Paweł Mielech zdobył 1 gola. Druga bramka - również autorstwa Mielecha padła w samej końcówce pierwszej połowy - po długim zagraniu z obrony bramkarz gości popełnił błąd i Paweł nie miał problemów by umieścić piłkę w siatce. W międzyczasie goście zdobyli gola na 1:1 - strzał zza 16-stki napastnika Glinika.

W drugiej obraz meczu zbytnio się nie zmienił, wiele kontrowersyjnych decyzji sędziów i ostre spotkanie. Mieliśmy wiele swoich okazji, których niewykorzystaliśmy jednak w ostatecznym rozrachunku udało nam się wygrać 3:1, a ostatniego gola z rzutu karnego zdobył Sławek Szydło.

Za tydzień wyjazd do Kołaczyc na mecz z Nieplanką, już teraz zapraszamy gorąco na to spotkanie!

Szczegóły spotkania - KLIK!